Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo kompleksową obsługę inwestycji Wodno - Kanalizacyjnych. Montujemy ekologiczne szamba i przydomowe oczyszczalnie ścieków. Realizujemy inwestycje dla domków jednorodzinnych oraz budynków wielorodzinnych jak i przemysłowych.

Prace konsultacyjno - doradcze

doradztwo-konsultacje

Na wstępie inwestycji doradzimy Państwu jakie rozwiązanie będzie najlepsze. Weźmiemy pod uwagę ilość osób, które mają korzystać z instalacji, dopasujemy rozwiązanie do Państwa wymagań finansowych. Często kosztowniejsza instalacja w budowie okazuje się tańsza w eksploatacji.

Prace pomiarowe

wykonujemy pomiary

Żeby dobrać konkretne rozwiązanie, zmierzymy Państwa działkę. Jest to ważne np. przy zastosowaniu instalacji z drenażem rozsączającym. Dodatkowo możemy zbadać poziom wód gruntowych, i poziom cieków wodnych. To jest istotne przy wyznaczeniu głębokości posadowienia zbiorników.

Prace kosztorysowe

Wykonujemy kosztorys prac

Następnie przedstawimy Państwu kosztorys prac. Poprawnie przeprowadzone wyżej wymienione prace, pozwolą na precyzyjne wskazanie kosztu inwestycji. Nie zostaniecie Państwo zaskoczeni nieplanowanymi wydatkami.

Prace projektowe

oferujemy pomoc przy dokumentacji projektowej

Na Państwa życzenie pomożemy sporządzić dokumentację na potrzeby zgłoszenia prac w Starostwie Powiatowym, dodatkowo możemy sporządzić dokumentację finansową w celu zwrotu części kosztów inwestycji.

Usługi budowlane

Wykonujemy usługi budowlane

Wykonamy wszelkie prace budowlane, ale specjalizujemy się w montowaniu instalacji wodno - kanalizacyjnych. Posiadając ciężki sprzęt budowlany i licencjonowanych operatorów, szybko i sprawnie wykonamy prace ziemne w celu montażu zbiornika lub zbiorników oraz jeżeli zajdzie konieczność drenażu.

Prace montażowe - podłączenie

Podłączamy oczyszczalnię do kanalizacji w budynku

Współpracując z doświadczonymi hydraulikami i elektrykami nawet w ciągu jednego dnia roboczego podłączamy instalacje zewnętrzne do instalacji wewnątrz budynków.

Opieka powykonawcza - serwis

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

Po podłączeniu instalacji i jej sprawdzeniu nie kończy się nasza praca. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również po zakończeniu inwestycji. Dokonamy wszelkich napraw gwarancyjnych, oraz na życzenie dokonamy przeglądu lub naprawy po okresie gwarancji.

Kontakt

tel: 501 597 184

e-mail: biuro@bio-oczyszczalnia.pl

projekt i wykonanie mssk.pl